Wyspa Vir

Comment count: 0

Inwestycja

 

Inwestycja
Dalmatapartman d.o.o , jako inwestor:


Nasza firma od 2003 roku działa w budownictwie w Chorwacji (wykonawstwo, produkcja i sprzedaż materiałów budowlanych), zajmuje się sprzedażą nieruchomości oraz usługami turystycznymi. Dla miłośników morza zapewniamy indywidualne możliwości inwestycyjne.

Dlaczego warto zainwestować u nas?

Chorwacja - dobre miejsce na inwestycję w nieruchomości?

Wraz ze stopniowym bogaceniem się polskiego społeczeństwa rośnie liczba osób, które mogą sobie pozwolić na wypoczynek za granicą. Jednym z krajów coraz częściej wybieranym przez Polaków, jako miejsce nie tylko na spędzenie urlopu, ale także na inwestycję w nieruchomości, jest Chorwacja. Chorwacja staje się coraz bardziej modna wśród Polaków, ale także i turystów z innych krajów europejskich. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że jest ona bardziej atrakcyjna cenowo od takich krajów morza Śródziemnego, jak Hiszpania, Francja czy Włochy. Warto również przypomnieć, że w tym roku spora grupa europejczyków chcących spędzić urlop w Afryce Północnej, z powodów panujących tam niepokojów społecznych musiała zmienić wakacyjne plany. Taka sytuacja niewątpliwe znajduje swoje odbicie w większym zainteresowaniu innymi rejonami - Cyprem, Bułgarią czy właśnie Chorwacją. Ponadto na atrakcyjność tego kraju wpływa poprawiającą się z roku na rok infrastruktura oraz baza wypoczynkowa. Rosnąca popularność Chorwacji powinna się z czasem przełożyć na wzrost zysków z wynajmu osiąganych przez właścicieli tamtejszych mieszkań, czy apartamentów. W ostatnich latach ceny nieruchomości mieszkaniowych w tym kraju uległy obniżce, obecny czas wydaje się wiec być dobrym okresem właśnie na taką lokatę kapitału.

Korzystne ceny nieruchomości:

  • nie zawierają pośrednich opłat, ponieważ my jesteśmy inwestorami
  • jako akcjonariusz cegielni mamy również korzystne ceny na materiały budowlane
  • zapewniamy tanie wykonanie na europejskim poziomie
  • w regionie przeciętne ceny wynoszą 2000-2500
  • eur/m2 (patrz:punta skala), u nas 1000-1200Eur/m2


Ułatwione procesy zakupu nieruchomości:

  • wg Porozumienia o Stabilizacji i Przyłączeniu zawartego pomiędzy Unią Europejską i Chorwacją zostały wprowadzone znaczne zmiany w procesie zakupu nieruchomości, w celu ułatwienia zakupu nieruchomości przez obywateli Unii Europejskiej.
„Od pierwszego lutego 2009 roku obywatele państw członkowskich Unii Europejskiej i tam zarejestrowane osoby prawne, w kwestiach zakupu nieruchomości, będą oceniane wg tych samych kryteriów co chorwaccy obywatele i osoby prawne. Wyjątek stanowią wyłącznie tereny rolnicze, rezerwaty przyrody i tereny nie do przywłaszczenia przez obcokrajowców z punktu widzenia bezpieczeństwa narodowego.”

Możliwość płatności w ratach na podstawie harmonogramu

Korzystne konstrukcje kredytowe

Zwroty:

  • zarządzamy wydatkami apartamentu, co rocznie może przynieść 10-15% zwrot
  • po wstąpieniu do UE w 2013 05.roku ceny nieruchomości mogą zwiększyć się dwukrotnie

Elastyczna i całkowita obsługa

Zapewniamy wpis prawa własnośc

Kontakt

23234 Wyspa Vir
Telefon(Wydanie):+385 91 551 3744
+36 20 583 2872
Telefon(Sprzedaż):+385 91 466-3666
Email(Wydanie): holiday@dalmatapartman.eu
Email(Sprzedaż): invest@dalmatapartman.eu